Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Повідомлення для операторів потужностей


Управління Держпродспоживслужби в Гусятинському районі повідомляє.

Управління Держпродспоживслужби в Гусятинському районі інформує про те, що відповідно вимог ст. 25 Закону України " Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів", п. 1.3 Порядку проведення державної реєстрації потужностей затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від  10.02.2016  № 39 всі оператори ринку, які провадять діяльність: 

-                     пов’язану з первинним виробництвом та/або транспортуванням та/або зберіганням та/або продажем харчових продуктів;

-          як заклади громадського харчування;

-          пов’язану з виробництвом харчових продуктів, інгредієнтами яких є виключно продукти рослинного походження та/або перероблені продукти тваринного походження;

-          як заклади роздрібної торгівлі харчових продуктів;

зобов’язані зареєструвати потужності, які використовуються на будь-якій стадії виробництва та/або обігу харчових продуктів.

            Державній реєстрації підлягає кожна окрема потужність оператора ринку харчових продуктів.

Державна реєстрація потужності здійснюється безоплатно!

Для державної реєстрації потужності оператор ринку подає управлінню Держпродспоживслужби в Гусятинському районі (смт. Гусятин, вул. Січинського 20) заяву за формою згідно з додатком 1 до цього Порядку. Оператор ринку відповідальний за достовірність інформації, вказаної ним у заяві про державну реєстрацію потужності.

Одночасно з прийняттям рішення про державну реєстрацію управління Держпродспоживслужби в Гусятинському районі присвоює потужності особистий реєстраційний номер, який заноситься до Реєстру.

Управління Держпродспоживслужби в Гусятинському районі просить операторів ринку харчових продуктів подати відповідні заяви щодо державної реєстрації потужностей, які використовуються на будь-якій стадії виробництва та/або обігу харчових продуктів.

Передбачено безперервний та безоплатний доступ громадськості до державного реєстру на офіційному сайті Держпродспоживслужби.

У разі невиконання передбачена відповідальність за порушення Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів” (ст.64): виробництво, зберігання харчових продуктів на незареєстрованих потужностях тягне за собою накладення штрафу на юридичних осіб — у розмірі від 23 до 30 мінімальних заробітних плат; для фізичних осіб-підприємців — у розмірі від 8 до 15 мінімальних заробітних плат.

 

Телефон для консультацій 2-51-16
 

Інформаційні послуги