Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Зустріч студентської молоді із соціальними педагогами


 

     Гусятинський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 11 травня 2016 року в приміщенні Гусятинської районної державної адміністрації організував зустріч студентів Гусятинського коледжу ТДТУ ім.. І. Пулюя з представниками Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка та ГО «Центр щасливого батьківства і материнства». Дана зустріч приурочена Міжнародному дню сім’ї, який  встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році і відзначається щорічно 15 травня.

     З вступним словом щодо розвитку відповідального ставлення молодих пар до сім’ї, сімейних стосунків як однієї зі сфер суспільного життя виступила доктор педагогічних наук доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Іванна Іванівна. Співдоповідачем був  Андрій Ярославович Парфанович, який проінформував молодь про різні види сімейного насилля, а саме: економічного, фізичного, психологічного, сексуального.

З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона - джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, то, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. Благополуччя родини - ось мірило розвитку і прогресу країни.
 

Інформаційні послуги