Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Про право на виплату одноразової матеріальної допомоги


 

 

Стаж роботи в освіті становить 31 рік 4 місяці. У 2015 році мені було призначено пенсію за віком як матері, яка народила і виховала п'ятеро дітей. З моменту призначення пенсії і по даний час продовжую працювати вчителем в школі. Чи матиму я право на одноразову виплату матеріальної допомоги в розмірі десяти місячних пенсій після досягнення пенсійного віку 60 років?

 

 

 Право на виплату грошової допомоги, яка не підлягає оподаткуванню, у розмірі десяти  місячних пенсій станом на день її призначення мають особи, яким призначається пенсія за віком та які на день досягнення пенсійного віку, передбаченого статтею 26 Закону України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування” (далі - Закону), працювали в закладах та установах державної або комунальної форми власності на посадах, робота на яких дає право на призначення пенсії за вислугу років відповідно до пунктів “е” - “ж” статті 55 Закону України “Про пенсійне забезпечення”, і мають страховий стаж жінки — 30 років, чоловіки -35 років на таких посадах, а також, якщо  вони до цього не отримували будь-яку пенсію.

   Оскільки Вам  була призначенам пенсія за віком до досягнення пенсійного віку, визначеного статтею 26 Закону, права на виплату одноразової матеріальної допомоги в розмірі десяти місячних пенсій Ви не маєте. Виплата такої допомоги після досягнення загальновстановленого пенсійного віку не передбачена.




 

Інформаційні послуги