Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

До 70-річчя партизанського руху


 

 Відзначаючи 70-річчя партизанського руху, у вересні 2011 року в Гусятинському районному комунальному краєзнавчому музеї оформлено виставку з фондових матеріалів про партизанську боротьбу та підпільний рух на території району та  області у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр.

             На виставці представлені фотодокументи бувших партизан-ковпаківців, які після Великої вітчизняної війни проживали на території Гусятинського району: І.М.Бушаєв, О.В.Гришинчук та М.А.Голев (Гримайлів),М.І.Сігаленко ,Ф.І.Боговаров та О.Ф.Федотов (Копичинці).

            Надзвичано цікавим експонатом для відвідувачів виставки є дерев’яна шкатулка, у якій зберігалися ордени, медалі та документи загиблих у боях партизан   з’єднання   С.А.Ковпака і  яку передав  до  музею  О.Ф.Федотов  у 1979 році.

             Не менш цікавими є фотодокументи бувших членів підпільної антифашистської групи М.М.Погоди, що діяла на території Гусятинського району у 1942-1943 роках (Хоростківська та Копичинецька підпільні організаціЇ).

             Знайомство з експозицією виставки на прикладах подвигу партизанів Великої Вітчизняної війни сприяє підвищенню рівня патріотичного виховання громадян, насамперед молодого покоління.

 

Кожух та шкатулка Олександра Федоровича Федотова - учасника Карпатського рейду через територію нашого району, що виставлені в експозиції виставки.

Директор музею Ольга Гофман
 

Інформаційні послуги