Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Всеукраїнський тиждень права «Право в нашому житті …»


    

  

    Враховуючи важливе значення правової освіти у розбудові України як правової держави, вихованні у громадян поваги до закону і прав людини започатковано проведення Всеукраїнського тижня права щороку в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини, який відзначається в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.  Цього року Всеукраїнський тиждень права, План заходів проведення якого затверджено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2015 року №871-р, припадає на 7-12 грудня. Метою проведення Тижня права є підвищення загального рівня правової культури, виховання у громадян поваги до закону і прав людини, вдосконалення системи правової освіти населення.

  З даною метою Начальник відділу соціальної роботи Гусятинського РЦСССДМ Н.І. Кришталович Клим спільно з інспектором Гусятинського районного відділу кримінально- виконавчої інспекції управління ДПтС України у Тернопільській області старшим лейтенантом А.І. Титан відвідали спеціалізовану ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням інформаційних технологій та технологічних дисциплін с.Васильківці. Для учнів даної школи провели лекцію з елементами ігрового заняття на тему:  «Право в нашому житті …». Під час проведення учням висвітлена інформація про історичну довідку відзначення тижня правових знань в розрізі минулих років. Інспектор КВІ розповів про настання кримінальної відповідальності у неповнолітніх. А також в ігровій формі працівник Центру провела обговорення прав та обов’язків учнівської молоді у соціальному та суспільному середовищах.

    То ж наявність необхідних знань про права дитини, а також виконання батьками своїх безпосередніх обов’язків з утримання та виховання дітей, сприятиме належному захисту їх прав, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України!

 
 

Інформаційні послуги