Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Виплати інвалідам підвищено до прожиткового мінімуму


 

]    Кабінет Міністрів України на засіданні 18 листопада вніс зміни до постанови від 26 березня 2008 року № 265 "Деякі питання пенсійного забезпечення громадян", якими забезпечив пенсійні виплати інвалідам III групи загального захворювання та виплату державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам в розмірі на рівні прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

 Тобто надалі пенсія для цих категорій буде зростати автоматично із збільшенням прожиткового мінімуму.

 Зважаючи на підвищення розмірів прожиткових мінімумів для основних соціальних і демографічних груп населення з 1 вересня 2015 року розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, становить 1074 гривні.

 За постановою Кабінету Міністрів України від 26.03.2008 р. №265 для одержувачів пенсійних виплат- інвалідів 3 групи від загального захворювання, державної соціальної допомоги- інвалідів з дитинства 3 групи та дітей- інвалідів (на яких батьки не одержують надбавки на догляд ) було встановлено обмеження розміру виплати- не більше як 949 грн. Ухвалена урядом постанова це обмеження знімає.

 Відтепер такі громадяни одержуватимуть пенсійні виплати в розмірі на рівні прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, як і передбачено нормами Конституції України.

 
 

Інформаційні послуги