Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

У Копичинській виправній колонії відбулися заходи, присвячені Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом


 1 грудня світова спільнота відзначає Міжнародний день боротьби зі СНІДом.  Багато здорових людей у суспільстві  - головний показник здорової нації. Відповідальність за наше здоров’я на кожному з нас.

02. 12. 2015р. провідним  cпеціалістом  Гусятинського РЦСССДМ  Сус Т.М. в Копичинській виправній колонії № 112, із засудженими було організовано та проведено заняття на тему: «Люди, які сьогодні живуть з ВІЛ та СНІДом».

Сьогодні СНІД набув масштабів глобальної катастрофи. Давно пройшли часи, коли говорили, що «СНІД там, де злидні, розпуста, проституція», давно хвороба перестала бути «привілеєм» наркоманів і гомосексуалістів. Найстрашніше те, що зазвичай об’єктами враження стає молодь віком від 20 до 30 років, саме в активному репродуктивному віці, майбутнє наших дітей під реальною загрозою.

Це особливо відчутно у місцях скупчення тих, хто забуває про обмін голками, випадкові статеві партнери – є випадковим зараженням на СНІД. До таких належать місяця позбавлення волі.

 Одним із головних завдань є обізнаність серед осіб позбавлених волі, щодо уникнення ВІЛ/СНІДу та здійснення свідомого кроку у лікуванні. Після проведеної  бесіди провідний  спеціаліст  ГРЦСССДМ    Сус Т.М.  та старший інспектор з питань підготовки до звільнених  Рибойчук І.Б  відповідали на запитання засуджених та давали обґрунтовані відповіді. 

       Ні для кого не секрет, що у в’язницях і колоніях досить значний відсоток ВІЛ – інфікованих, і що найгірше, значна частина з них не знає про свій статус.

 
 

Інформаційні послуги