Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом!


 

 

     Всесвітній день боротьби зі СНІДом вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я , після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІДІз того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно. Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом — звернути увагу суспільства на цю проблему. 

    З метою попередження поширенню ВІЛ-інфекції та наркоманії в дитячому та молодіжному середовищі провідним  спеціалістом відділу соціальної роботи Сус Т.М., 02.12.2015р.  проведено бесіди  із учнями ЗОШ  І-ІІІ ступенів села Яблунів,   на теми: «ВІЛ/СНІД у світі та Україні», «Люди, які сьогодні  живуть з ВІЛ та СНІДом».В ході обговорення, спеціаліст  розповіла про шляхи передачі ВІЛ-інфекції,  пояснила, як ВІЛ впливає на роботу організму та як вберегти себе від інфікування ВІЛ.

       Мета  проведення бесід – це  формування позитивного світогляду, мотивації до здорового способу життя серед дітей та молоді, привернення уваги до проблем профілактики негативних явищ, утвердження цінностей здорового способу життя.
 

Інформаційні послуги