Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Участь у засіданні круглого столу на тему: «Створення в Україні служби пробації на базі кримінально-виконавчої інспекції»


    17.11.2015 року відбулося засідання круглого столу участь в якому взяли: директор Гусятинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Марія Мозоль, начальник служби у справах дітей Гусятинської районної державної адміністрації Інна Сирник, директор Редакції Гусятинського районного радіомовлення Оксана Гриців, співробітники Гусятинського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України в Тернопільській області та працівники Гусятинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

   На порядку денному обговорювалось питання: 1. Про стан виконання плану заходів щодо попередження вчинення дітьми повторних злочинів та рецидиву на 2015 рік (вказівка ДПтСУ №16/2-14/2 Ош/2-15 від 02.04.2015 року).

    Під час заходу начальник Гусятинського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції Степан Якубів розповів про створення в Україні служби пробації на базі кримінально-виконавчої інспекції, впровадження елементів пробації у діяльності кримінально-виконавчої інспекції при здійсненні покладених на неї завдань і функцій у тісній співпраці з відповідними державними, громадськими та благодійними організаціями.
   В ході зустрічі учасники відмітили, що тільки спільними зусиллями кримінально-виконавчої інспекції, відповідних служб та родини можливо попередити повторне скоєння кримінального правопорушення неповнолітніми підобліковими, допомогти їм стати на шлях виправлення та в майбутньому не переступати межі Закону.
    За результатами спільної зустрічі складено протокол, де було внесено свої пропозиції, зауваження і зазначено, що завдяки проведеній спільній роботі, неповнолітніми підобліковими кримінально-виконавчої інспекції нових злочинів за 2014 рік та 10 місяців 2015 року не скоєно. 
 

Інформаційні послуги