Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Про перерахунок пенсій з 01.09.2015 року у зв’язку із зміною розміру прожиткового мінімуму


 

    На  виконання  Закону  України  "Про Державний  бюджет  України  на  2015 рік",  яким  з 1 вересня 2015 року встановлено новий прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність в розмірі 1074.00 грн. проведено перерахунки пенсій пенсіонерам району.
    Перерахунки пенсій проведено за матеріалами пенсійних справ. 

   Зауважуємо, що підвищення дітям війни відповідно до Закону України "Про соціальний захист дітей війни", додаткові пенсії за шкоду заподіяну здоров’ю та компенсаційні виплати за втрату годувальника відповідно до Закону України "Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" не підлягали перерахунку.
   Не перераховуються пенсії за віком та пенсії інвалідів 3 групи, які не мають необхідного стажу роботи, встановленого нормами ст.28 Закону України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування” (по пенсіях, які призначені до 01.10.2011 року, за наявності у чоловіків 25, а у жінок – 20 років страхового стажу; по пенсіях, які призначені або перераховані з урахуванням стажу та заробітку після 01.10.2011 року за наявності у чоловіків 35, а у жінок – 30 років страхового стажу).
 

Інформаційні послуги