Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Інформація для переселенців


        У жовтні минулого року в Інструкцію про порядок ведення трудових книжок працівників наказом Міністерства юс­тиції (№ 720/1642/5 від 06.10.2014 р.) було внесено зміни. Главу 5 Інструкції доповнено пунктом 5.6:

        «5.6. Дублікат трудрової книжки також може бути видано за новим місцем роботи у зв’язку з відсутністю доступу до трудової книжки працівника внаслі­док надзвичайної ситуації, передбаче­ної Кодексом цивільного захисту Укра­їни, або проведення антитерористичної операції на території, де працював працівник.

        Дублікат видається на підставі заяви працівника та отриманої ним у письмо­вому вигляді інформації зі штабу з лікві­дації наслідків надзвичайної ситуації про виникнення надзвичайної ситуації або Антитерористичного центру при Службі безпеки України про проведен­ня антитерористичної операції на тери­торії, де працював працівник, що нада­ється в довільній формі.

        У разі відновлення доступу до трудо­вої книжки записи з дубліката про періоди роботи переносяться до тру­дової книжки. При цьому на першій сторінці дубліката робиться напис: «Дублікат анульовано», посвідчується печаткою роботодавця за останнім місцем роботи працівника та дублікат повертається його власнику».
 

Інформаційні послуги