Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Чи маю я право на отримання грошової допомоги в разі призна­чення пенсії за віком, якщо минули­ми роками отримувала пенсію у зв 'язку з втратою годувальника?


 

    Законодавством України передба­чено при призначенні пенсії за віком право на виплату грошової допомо­ги, що не підлягає оподаткуванню, у розмірі десяти місячних пенсій ста­ном на день її призначення, особам, які на день досягнення пенсійного віку працювали в закладах та установах державної або комунальної форми власності на посадах, робота на яких дає право на призначення пенсії за вислугу років відповідно до пунктів «е» — «ж» статті 55 Закону України «Про пенсійне забезпечен­ня», і мають страховий стаж (для чоловіків — 35 років, для жінок —30 років) на таких посадах, а також якщо вони до цього не отримували будь-яку пенсію.

   Оскільки до призначення пенсії за віком Ви отримували пенсію у зв'язку з втратою годувальника, права на отри­мання грошової допомоги Ви не маєте.




 

Інформаційні послуги