Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Спільна нарада Гусятинського районного підрозділу Гусятинського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України в Тернопільській області та Гусятинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.


30 липня 2015 року в.о. директора Гусятинського РЦ СССДМ  Н.І. Кришталович-Клим  взяла участь у засіданні спільної наради Гусятинського районного підрозділу Гусятинського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України в Тернопільській області та Гусятинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

  

 Під час проведеної наради розглядалися наступні питання:

 

1.       Про стан виконання  плану заходів  щодо попередження вчинення дітьми повторних злочинів та рецидиву на 2015 рік (вказівка ДПтСУ  №16/2-14/2 Ош/2-15 від 02.04.2015 року).

 

2.       Про стан профілактики рецидивної злочинності стосовно засуджених неповнолітніх осіб та осіб молодіжного віку (віком до 35 років), які перебувають на обліку в районному підрозділі кримінально-виконавчої інспекції.

 

3.       Про стан проведення  індивідуально-профілактичної роботи працівниками КВІ із підобліковими неповнолітніми особами та особами молодіжного віку.

 

4.       Про співпрацю районного підрозділу КВІ із РЦСССДМ щодо покращення роботи в напрямку профілактики рецидивної злочинності серед засуджених неповнолітніх осіб та осіб молодіжного віку.

За  результатами  спільної  наради складено протокол  де було  внесено   свої пропозиції та зауваження  і   зазначено, що завдяки проведеній спільній  роботі працівників Гусятинського  РЦ СССДМ  та працівників Гусятинського МРВ КВІ  УДПтСУ в Тернопільській області  неповнолітніми підобліковими кримінально-виконавчої інспекції нових злочинів за 2014 рік  та  7 місяців 2015 року не скоєно.

                                                     
 

Інформаційні послуги