Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Про встановлення ставки єдиного податку для фізичних осіб – підприємців платників єдиного податку


                                                             КОПИЧИНЕЦЬКА                                                                                         МІСЬКА     РАДА                                                                                                                                                                                                                                                   Гусятинського району   Тернопільської області                                                п’ятдесят  третя сесія                         шостого скликання                                                                                                                           від 16 червня  2015 р.

 

                                                                            РІШЕННЯ  № 127

 

Про встановлення ставки єдиного податку для фізичних осіб – підприємців платників єдиного податку

 

              Керуючись ст.69 Бюджетного кодексу України, ст. 293 Податкового кодексу України, п.24 ч.1 ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська  рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Встановити з 01.01.2016 р на території Копичинецької міської ради  ставки єдиного податку  у відсотках до розміру мінімальної заробітної плати для фізичних осіб - підприємців, які здійснюють господарську діяльність, залежно від виду господарської діяльності з розрахунку на календарний місяць:

a) для першої групи платників єдиного податку – 10 відсотків розміру мінімальної заробітної плати;

б) для другої групи платників єдиного податку – 20 відсотків розміру

    мінімальної заробітної плати.

 

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію  міської ради з питань  соціально-економічного розвитку, фінансів та бюджету, підприємництва, побутового і торгівельного обслуговування, транспорту і зв’язку.

 

 

 

                                   Міський голова                            В.С.Пеляк
 

Інформаційні послуги