Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

ПІКЛУВАННЯ ПРО ПЕНСІЮ З МОЛОДУ–ГАРАНТІЯ ВЧАСНОГО ЇЇ ПРИЗНАЧЕННЯ!!!


 

На сьогодні питання нелегальної зайнятості громадян та отримання заробітної плати «в конвертах» досить актуальне. Мало хто з молодих людей замислюється над своєю майбутньою пенсією, набуттям страхового стажу. Але кожному слід пам’ятати, що працівник, який отримує заробітну плату в «конверті», виявляється повністю беззахисним перед роботодавцем: усна домовленість жодним чином не фіксується юридично, роботодавець сплачує стільки, скільки вважає за необхідне і доти, поки вважає за потрібне, працівник не має жодних доказів на підтвердження дійсного розміру своєї заробітної плати та страхового стажу. Неоформлений офіційно працівник ризикує залишитися без права на отримання соціальних пільг та виплат, гарантованих державою, особливо при нарахуванні пенсії та здійсненні перерахунків пенсій у подальшому.

 

Пенсійним фондом України створені всі умови для того, щоб кожен працівник мав змогу вчасно контролювати всі дані, які мають безпосередній вплив на майбутню пенсію. Для цього вже кілька років поспіль запроваджена робота Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України. Завдяки ресурсу найманий працівник може контролювати офіційне місце свого працевлаштування, дійсний розмір своєї заробітної плати, який йому нараховує роботодавець та мати доказ сплати внесків роботодавцем, які напряму впливають на зарахування стажу для призначення майбутньої пенсії.

 

Управління Пенсійного фонду України в Заводському районі м.Миколаєва запрошує всіх стати користувачами Веб-порталу. Для цього необхідно звернутись за адресою: пр. Жовтневий, 55-Е, каб. 711 (7 поверх) і написати заяву, згідно якої Вам буде присвоєно реєстраційний код (при собі мати паспорт та облікову картку платника податків). Довідки за телефоном: 58-38-82.

 

Необхідно пам’ятати, що нелегальна зайнятість та нелегальна заробітна плата – це відсутність захисту від незаконного звільнення, гарантій на безпечні та нешкідливі умови праці, права на відпочинок, оплачувану відпустку тощо.

 

 

 

 
 

Інформаційні послуги