Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Перевіримо документи для призначення пенсії до настання пенсійного віку


 

Громадяни України мають право звернутись до територіальних органів Пенсійного фонду із документами для призначення пенсії за віком для їх опрацювання та проведення необхідних перевірок до настання пенсійного віку (не раніше ніж за 9 місяців). Це дасть змогу заздалегідь виявити недоліки в документах та завчасно їх усунути, щоб не мати прикрих несподіванок при призначенні пенсійних виплат. За зверненням майбутнього пенсіонера, спеціалісти Фонду проведуть відповідні перевірки підстав видачі документів та, у разі необхідності, направлять додаткові запити, та повідомлять майбутнього пенсіонера про доцільність/необхідність подання інших документів для їх попередньої перевірки.

 

При зверненні із заявою про призначення пенсії матеріали підготовчої пенсійної справи будуть використані у встановленому порядку. До заяви необхідно додавати наступні документи:

 

а) паспорт та довідка податкової адміністрації про присвоєння ідентифікаційного номера або копія сторінки паспорта з відміткою про те, що особа має право здійснювати будь-які платежі без ідентифікаційного номера (оригінал та копії);

 

б) документи про стаж в оригіналі та копії (трудова книжка, військовий квиток, диплом про навчання та інші);

 

в) довідка про заробітну плату особи за 60 місяців страхового стажу підряд до 01.07.2000 року (за бажанням особи або обов'язково, якщо страховий стаж після 1 липня 2000 року становить менше 60 місяців).

 

г) документи, які засвідчують особливий статус особи (посвідчення ветерана війни, учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, донора та ін.)

 

Пам’ятайте! Завчасне звернення до органів Пенсійного фонду України з документами для призначення пенсії допоможе забезпечити її призначення і виплату у найкоротший строк після досягнення пенсійного віку.

 

 

 

 
 

Інформаційні послуги