Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Україна займає одне з перших місць в Європі по кількості абортів і одне з останніх по рівню життя


    У наш час жінка є не лише берегинею домашнього вогнища, матір'ю і дружиною, це ще й професіонал, доходи якого, часто, грають в сімейному бюджеті не останню роль. У зв'язку з цим вагітність часто ставить жінку перед вибором - народжувати чи робити кар'єру. Але ж цього можна уникнути, якщо заздалегідь все спланувати. У цьому разі народження дітей принесе тільки радість, не перешкоджаючи, значною мірою, професійного зростання жінки.                          Планування сім'ї і регулювання народжуваності шляхом використання сучасних контрацептивних засобів є важливими чинниками, які сприяють збереженню здоров'я жінки. Саме контрацептиви дозволяють запобігти небажаній вагітності, уникнути абортів і пов'язаних з ними ускладнень.

     15.06.2015р. в рамках діяльності Мобільно-консультативного пункту спеціалістами Гусятинсьуого РЦСССДМ Шовдрою С.В. та Довгань О.В. у жіночій консультації Копицинецької РКЛ проведено анкетування з вагітними жінками на тему: «Здоров’я жінок України», а також  проведено бесіду на тему: «Куріння вагітної жінки, це небезпека для ще не нарорджених діток»! В ході проведеної роботи соціальними послугами охоплено 29 жінок репродуктивного віку.

"Якщо ми говоримо про заборону, то заборонімо, приміром, жінкам палити.  Адже чим раніше, чим більше, чим довший період жінка палить, тим гірші наслідки – безпліддя, здоров’я майбутніх дітей"
 

Інформаційні послуги