Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

«З турботою про дитину» до Міжнародного Дня захисту дитини


 

2 червня у рамках святкування Міжнародного дня захисту дітей за ініціативи Тернопільської облдержадміністрації відбувся обласний марафон «З турботою про дитину», в якому взяли участь діти - сироти,  діти, батьки яких загинули внаслідок проведення антитерористичної операції з нашого районну,  у цьому святкуванні взяло участь  12  дітей.

  Програма обласного марафону "З турботою про дитину" передбачала урочисту та розважальну частину. Розпочалися  заходи об 11:00 в Тернопільській обласній філармонії. Там відбулася концертна програма  від вихованців Центру творчості дітей та юнацтва. Також у фойє провели  майстер-класи.
Привітав дітей голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна.  «Завдання усіх, без винятку, органів державної влади, - зробити  все, щоб кожна дитина відчувала себе захищеною, відчувала комфорт та затишок, - зазначив Степан Барна. – Я дуже хочу щоб всі діти, які через певні обставини покинули свої домівки в Криму, на Луганщині та Донеччині,  відчули гостинність Тернопілля. Ми вас дуже любимо і хочемо, щоб був спокій і мир  по всій України, щоб між нами панували любов і взаєморозуміння».  Розважальна частина програми розпочалася в ТРЦ «Подоляни». У програмі - перегляд мільтфільму „Нарешті вдома” у кінотеатрі Сінема Сіті, гра у боулінг та інші розваги за участю Центру свята „Коровай”.
 

Інформаційні послуги