Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Діти-майбутнє землі


 

Сьогодні  колектив  Гусятинського районного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді  за участю заступника голови Гусятинської РДА Надії Галябарди провели ігротеку та конкурс малюнка на асфальті, присвячені  Міжнародному  дню захисту дітей. Участь взяли діти з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, зокрема перебувають на супроводі та обліку в Гусятинському РЦСССДМ, сім’ї з числа переселенців.

 

 

   На заході  були  також присутні  суб’єкти соціальної роботи, а саме: представник Гусятинського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України у Тернопільській області,  сектору кримінальної міліції у справах дітей РВ УМВСУ у Тернопільській області, працівники служби у справах дітей Гусятинської РДА, які долучилися до проведення ігортек.

  Для дітей були проведені  різноманітні ігри та малюнок на асфальті, де кожний маленький громадянин відображав свою дитячу мрію та сподівання на світле та безтурботне майбутнє у малюнку. 

   Діти з задоволенням малювали та коментували свої роботи і звичайно  отримували заохочувальні   подарунки.

    Немає більшого щастя, аніж посмішки та сміх щасливих дітей. Віримо, що дорослі зроблять усе, щоб дитячі мрії стали дійсністю, адже саме для цього всі ми живемо та працюємо. 

 

 
 

Інформаційні послуги