Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Рішення від 28 січня 2015 року № 1090 Про затвердження Положень та ставок місцевих податків


 

                                                            Хоростківська        міська  рада

Гусятинського району  Тернопільської області

Шосте  скликання

Тридцять третя  сесія

   Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 28 січння 2015 року № 1090

Про затвердження Положень та ставок місцевих податків

 і зборів на території міста Хоростків та с.Карашинці     

 

У зв’язку зі змінами в бюджетному та податковому законодавстві України, відповідно до ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 10, 12, розділів, XII, XIV Податкового кодексу України, пункту 4 розділу ІІ Прикінцевих положень до Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи" від 28.12.2014 № 71-VIII та з метою забезпечення надходжень до  місцевого бюджету, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Встановити на території міста Хоростків та с.Карашинці такі місцеві податки:

 

1) Податок на майно, який складається з:

- податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;

- плати за землю;

- транспортного податку;

2) Єдиний податок.

 

2. Затвердити наступні Положення:

1) Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  на території міста Хоростків та с.Карашинці (додаток 1);

2) Положення про встановлення плати за землю на території міста Хоростків та с.Карашинці (додаток 2);

3) Положення про транспортний податок на території міста Хоростків та с.Карашинці

(додаток 3);

 

3. Встановити на 2015 рік ставки по податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки:

- для об’єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних осіб та юридичних осіб у розмірі  0,1 відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. метр бази оподаткування,

- для об’єктів нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб, у розмірі 0,05 відсотка мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року за 1 кв. метр для об’єктів нежитлової нерухомості.

3.1 Встановити на 2015 рік пільги із сплати податку  на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки.

 База оподаткування об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності фізичної особи - платника податку, зменшується:

 а) для квартири/квартир незалежно від їх кількості - на 120  кв. метрів;

 б) для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості - на 250 кв. метрів;

         в) для різних типів об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток), - на 300 кв. метрів.

 Таке зменшення надається один раз за кожний базовий податковий (звітний) період (рік).

3.2.Звільнити від сплати податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки

       -релігійні організації, статути (положення) яких зареєстровані на території Хоростківської міської ради у встановленому законодавством порядку, у власності яких перебувають об’єкти нежитлової та/або житлової нерухомості, крім об`єктів нерухомості, які використовуються у комерційних цілях, ЗОШ  І-ІІІ ст., школи-гімназії, школа-сад с.Карашинці,  дошкільні навчальні заклади, будинки культури, заклади охорони здоров’я, МКП «Комунальник», учасників АТО, мобілізованих у період мобілізації, дитячо-юнацькі спортивні школи, музичні школи;

- фізичних осіб на  об’єкти нежитлової нерухомості некомерційного призначення зазначені у пп.. «е» п.п. 14.1.129і п. 14.1 ст. 14 Податкового Кодексу України.

 

4. Встановити ставки земельного податку на 2015 рік у таких розмірах:

4.1. Затвердити ставку земельного податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено, у розмірі  1 % від їх нормативної грошової оцінки, а для сільськогосподарських угідь  1 %  нормативної грошової оцінки;

4.2. Затвердити ставку земельного податку у розмірі 3 %   відсотків від їх нормативної грошової оцінки за земельні ділянки, які перебувають у постійному користуванні суб'єктів господарювання (крім державної та комунальної форми власності).

4.3 Звільнити з 01.02.2015р. по 31.12.2015р. від сплати земельного податку, що надходить до місцевого бюджету (органи державної влади та органи місцевого самоврядування, дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади комунальної форми власності, заклади культури, освіти, охорони здоров'я, соціального захисту, фізичної культури та спорту, МКП « Комунальник»,Чортківське МУВГ, релігійні організації України, статути (положення) яких зареєстровано у встановленому законом порядку, за земельні ділянки, надані для будівництва і обслуговування культових та інших будівель, необхідних для забезпечення їх діяльності.

 

5. 3 01.01.2015 року проводиться нарахування транспортного податку, а саме, відповідно до статті 267 ПКУ:

Об'єктом оподаткування є легкові автомобілі, які використовувалися до 5 років і мають об'єм циліндрів двигуна понад 3000 куб. см.

Базою оподаткування є легковий автомобіль, що є об'єктом оподаткування відповідно до підпункту 267.2.1 пункту 267.2 цієї статті.

Відповідно до пп..267.4 ПКУ ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 000 гривень за кожен легковий автомобіль, то є об'єктом оподаткування відповідно до підпункту 267.2.1 пункту 267.2 цієї статті.

 

6. Встановити ставки єдиного податку для фізичних осіб - підприємців платників єдиного податку першої — другої груп у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати:

-10 % для платників єдиного податку першої групи;

-20% для платників єдиного податку другої групи.

 

7. Відповідно до пункту 4 розділу ІІ Прикінцевих положень до Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи" від 28.12.2014 № 71-VIII встановити, що це рішення застосовується з дати набрання чинності зазначеного закону.

8. Законом України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи" від 28 грудня 2014 р. № 71 -VIII ст.267.3бір за провадження деяких видів підприємницької діяльності - виключено.

9. Організацію виконання рішення покласти на Державну податкову інспекцію у Гусятинському районі  головного управління Державної фіскальної служби в Тернопільській  області.

 

10. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку.

 

 

 

Міський голова                                                                         Г.С.Олійник

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                             Хоростківська        міська  рада

Гусятинського району  Тернопільської області

Шосте  скликання

Тридцять третя  сесія

 

 

                                                                  Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 28 січння 2015 року № 1091

Про  встановлення ставок акцизного податку.

 

На виконання Закону України №71-УІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28 грудня 2014 року, керуючись   пунктом  34  статті  26  Закону  України „Про  місцеве  самоврядування  в  Україні”,  ст.10.3 п.12.3,, 12.4.4 ст. 215.3.10. Податкового кодексу України  №2755-УІ від 02.12.2010 року  міська  рада

 

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1. Встановити в межах, визначених Податковим кодексом України, ставку акцизного податку з реалізованих суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів (пива, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та промислових замінників тютюну, товарів зазначених у підпункті 215.3.4 пункту 215.3 статті 215 Податкового кодексу України, безпосередньо громадянам та кінцевим споживачам для їх особистого некомерційного використання незалежно від форми розрахунків, в тому числі на розлив у ресторанах, кафе, барах інших суб»єктах господарювання громадського харчування), у розмірі 5 відсотків від вартості (з податком на додану вартість).

 

       2. Копію даного рішення направити в Державну податкову інспекцію у Гусятинському районі  головного управління Державної фіскальної служби в Тернопільській  області.

 

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                         Г.С.Олійник
 

Інформаційні послуги