Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Виписку, довідку, витяг з Єдиного державного реєстру можна отримати як в державного реєстратора так і в режимі он-лайн


31.03.2015 Міністерство юстиції України прийняло наказ № 466/5 «Про деякі питання надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 31.03.2015 № 349/26794 (набрав чинності 07.04.2015), згідно якого відомості, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (далі – ЄДР), можуть надаватися державним реєстратором юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців або програмними засобами ведення ЄДР.

Державний реєстратор може надавати відомості, що містяться в ЄДР, у вигляді витягу, виписки та довідки у паперовій формі, а також у електронній формі через Реєстраційний портал.

Запити про надання виписки, витягу, довідки подаються до будь-якого державного реєстратора незалежно від місця зберігання реєстраційних справ юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Виписка щодо юридичної особи, витяг та довідка надаються на запит будь-якої фізичної та юридичної особи.

Виписка щодо фізичної особи-підприємця надається виключно на запит цієї фізичної особи-підприємця або її представника.

Відомості, які містяться в ЄДР, також можуть надаватися без участі реєстратора в електронній формі програмними засобами ведення ЄДР через офіційний веб-сайт розпорядника ЄДР (http://new.minjust.gov.ua/ua/services) у вигляді: виписки щодо юридичної особи, довідки, витягу та доступу до відомостей з ЄДР.

Плата за отримання відповідних відомостей з ЄДР через офіційний веб-сайт розпорядника вноситься з використанням платіжних систем через мережу Інтернет безпосередньо при замовленні послуги.

За надання відомостей з ЄДР справляться плата у такому розмірі:

0,05 мінімальної заробітної плати – за надання витягу та довідки з Єдиного державного реєстру в паперовій формі (60,90 грн.);

0,02 мінімальної заробітної плати – за надання виписки з Єдиного державного реєстру в паперовій формі (24, 36 грн.);

75 відсотків плати, вказаної вище (встановленої частиною п’ятою статті 20 Закону про реєстрацію) – за надання з ЄДР в електронній формі витягу, довідки (45,68 грн.) та виписки (18,27 грн.).

Тобто, відтепер є можливість і не приходити до державного реєстратора, щоб отримати вказані документи (за виключенням отримання виписки щодо фізичної особи-підприємця). А для отримання електронного документа не потрібні електронні цифрові підписи або інші підтвердження – достатньо скористатися онлайн сервісом, оплатити вартість послуги платіжною карткою, отримати документ і роздрукувати його.

Наприклад, заповнивши необхідні поля, потрібно сплатити за послугу карткою – вартість отримання витягу становить 45 гривень 68 копійок плюс 3 гривні комісії отримує Ощадбанк – тобто загалом 48,68 грн.

Документ завантажується безпосередньо з сайту (http://new.minjust.gov.ua/ua/services). Після сплатити за послугу присвоюється унікальний код. Кошти одразу зараховуються до держбюджету. Після формування витягу його можна роздрукувати. Такий витяг дійсний без підпису і печатки державного реєстратора.

 

 

 
 

Інформаційні послуги