Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

«Хай буде дитинство щасливим!»


 

 Щороку в літню пору відзначається Міжнародний день захисту дітей, який був заснований в листопаді 1949 року у столиці Франції місті Парижі рішенням конгресу Міжнародної демократичної федерації жінок. Вперше «Міжнародний день захисту дітей» відзначався в 1950-му році. Це прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. 

З нагоди наближення даного свята 27.05.2015 року начальник відділу соціальної роботи Кришталович Клим Н.І. провела ігрове заняття на тему: «Хай буде дитинство щасливим!» з молодшими школярами ЗОШ І-ІІ ступенів                с. Сидорів.

В ході заняття діти радісно удосконалювали свої знання щодо захисту їх в соціальному та суспільному житті, охоче відображали в малюнку свої права та захист дітей в реальному житті. Кожна виловлена дитяча думка щодо їхніх прав та мрій на майбутнє була наповнена глибоким змістом щодо щасливого, безтурботного дитинства.

 

 

 
 

Інформаційні послуги