Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

День пам’яті померлих від СНІДу. «Світло пам’яті – світло життя»


За рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я кожну третю неділю травня проводиться День пам’яті померлих від СНІДу. Вперше цей день був відзначений ще в 1983 році в Сан-Франциско США. На той момент у світі було зареєстровано лише кілька тисяч випадків захворювання на цю страшну хворобу і про неї практично нічого не було відомо.

Мета «Дня пам’яті померлих від СНІДу» є привернення уваги населення до цієї проблеми, профілактики цього захворювання, а також привернення уваги влади до соціального захисту ВІЛ-інфікованих.

     Саме з такою метою15 травня 2015 року начальником відділу соціальної роботи Н.І. Кришталович Клим  проведено профілактичну бесіду з нагоди Дня пам’яті померлих від СНІДу на тему: «Світло пам'яті – світло життя» для учнів 7-8 класів спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів с.Васильківці. Протягом роботи учні обмінювались думками щодо даної тематики та жваво обговорювали статистичні дані померлих від СНІДу, які є в світі катастрофічними.

     Тема  Дня пам’яті померлих від СНІДу – «В солідарності». Вона підкреслює необхідність того, щоб люди, що живуть з ВІЛ та постраждалі від нього, об’єднали свої зусилля в боротьбі з вірусом.  ЛЮДИНА МАЄ ПРАВО ЖИТИ ТА БОРОТИСЬ!
 

Інформаційні послуги