Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Виховання дитини у сім’ї. Профілактика запобігання шкідливих звичок


    Сім’я – є однією з найдавніших і стійких соціальних спільностей. Історія розвитку сім’ї нерозривно зв’язана з історією розвитку суспільства, народу, країни. Її сьогодення і майбутнє пов’язане з сьогоденням і майбутнім людства.

  26.05.2015 року начальником відділу соціальної роботи Н.І. Кришталович Клим проведено лекцію для жінок, які перебувають у пошуку роботи та на обліку у Гусятинському районному центрі зайнятості на тему: «Виховання дитини у сім’ї. Профілактика запобігання шкідливих звичок». Під час роботи жінки щиро ділились досвідом виховання своїх дітей між собою та обговорили найактуальніші питання щодо профілактики шкідливих звичок у дітей.

  Сім’я завжди буде основою життя людини, джерелом її щастя. Батьки щасливі дітьми, діти щасливі батьками – такий природний взаємозв’язок. Душевна близькість дітей і батьків – це і є багатство сім’ї. Для кожної матері, для кожного батька найбільше щастя в житті – побачити своїх дітей людьми, гідними високого звання Людини. Сім’я – могутня творча сила. Вона покликана утверджувати все добре, ніжне в людині, захищати від життєвих незгод. 
 

Інформаційні послуги