Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Призначення пільгових пенсій жінкам


 

 

   З 1 квітня 2015 року встановлено єдиний вік виходу на пільгову пенсію незалежно від статі. Пенсійний вік жінок буде підвищено до пенсійного віку чоловіків поступово.

 

Пенсії за Списком №1. З квітня пенсії за віком жінкам на пільгових умовах призначатимуться з урахуванням поступового підвищення пільгового пенсійного віку та загального стажу роботи. Кількість необхідного пільгового стажу залишається на рівні 7 років 6 місяців. Вік виходу на пенсію підвищуватимуть кожні півроку на 6 місяців.

 

Пенсії за Списком №2. Жінки зайняті на роботах за Списком №2 матимуть право на пільгову пенсію після 55 років за наявного стажу роботи не менше як 25 років, із них не менше 10 років на зазначених роботах. Збільшення пенсійного віку буде поступовим — на 6 місяців кожні півроку починаючи з квітня 2015 року.

 

  Для підтвердження пільгового стажу треба подавати трудову книжку та довідку з підприємства. Якщо підприємство ліквідовано, питання підтвердження стажу вирішує  комісія при головному управлінні Фонду.  Як і раніше пільговий стаж підтверджується результатами атестації робочих місць.
 

Інформаційні послуги