Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Тютюнопаління. Палити здоров’ю шкодити!


 

 

  В Товстенькій ЗОШ І-ІІІ ст. спеціалістом І категорії відділу соціальної роботи Гусятинського РЦСССДМ проведено бесіду на тему : «Тютюнопаління. Палити здоров’ю шкодити! ».

     Метою заходу ознайомити учнів школи з найбільш поширеною з усіх шкідливих звичок тютюнопалінням. Воно стало побутовою вадою більшості чоловіків, багатьох жінок, юнаків і дівчат, а часом і дітей-школярів. Мало не всі вони вважають паління безвинною забавою, нешкідливою для здоров’я. Насправді ж це далеко не так.

   Найбільш сумним є те, що на сьогоднішній день паління стало і національним символом, і джерелом заробітку, предметом реклами, темою, або незамінним елементом в кінематографі. В Україні йде відкрита пропаганда паління. Саме тому людям, а особливо підліткам, важко втриматись від такої спокуси. Для одних - це звичка, для других - засіб для зняття стресу, проте для більшості молодих людей - це спосіб "бути таким як усі". Дехто ставиться до паління як до нової сторінки у житті: гарна сигаретна пачка, блискуча запальничка, дим з вух, сльози з очей. Багато хто починає палити просто з цікавості чи за компанію, а потім не знаходить сили кинути це. Бо ж тютюн - це наркотик, і не такий уже слабенький.

   Паління щороку забирає тисячі життів у всіх країнах світу. Воно стало серйозною соціальною проблемою, тому медики і громадські діячі багатьох країн об'єднують свої зусилля в боротьбі проти паління

 

  Батьки! Пам`ятайте, що понизивши привабливість куріння серед дорослого населення, можна усунути тягу до цього у підлітків.

 

 
 

Інформаційні послуги