Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Відбулося засідання за "круглим" столом «Щаслива сім’я – це турботливі батьки»


 


До Міжнародного Дня сім’ї та Дня матері директором  Гусятинському районному центрі для сім’ї, дітей та молоді Мозоль М.М.проведено круглий стіл «Щаслива сім’я – це турботливі  батьки».

 


    До участі в роботі круглого столу запросили заступника голови районної державної адміністрації  Галябарду Н.В., начальника Гусятинського міжрайонного відділу КВІ УДПтС України в Тернопільській області  підполковник внутрішньої служби Якубів С.П., начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Стус З.П., начальника відділу у справах дітей Сирник І.В., начальника відділу соціальної роботи  ГРЦСССДМ Кришталович  Клим Н.І..
      Метою  проведення даного заходу було обговорення, що сім`я завжди була і залишається берегинею людських цінностей, традицій та культури. З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона - джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство.

   

 І ми раді тому, що спільно із суб’єктами соціальної роботи працюємо на зміцнення одного із основних інститутів суспільства - сім`ї. Звісно на шляху до «спільної перемоги» чимало перешкод, але все ж ми робимо шляхетну справу – розуміємо, підтримуємо, допомагаємо. І нас переповнює щастя коли дитина радіє новій іграшці, коли мати вперше за багато років читає казку, коли з`являється перше сімейне фото та зароджуються перші родинні традиції. Адже саме з нашою допомогою кожна «наша» сім’я робить кроки, нехай зовсім маленькі у порівнянні із всесвітом, але такі важливі для їхнього благополуччя. Давайте разом будувати щасливу українську сім’ю!

 Заключним етапом круглого столу було обговорення щодо подальшого надання соціальних послуг багатодітним сім’ям та сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах.
 

Інформаційні послуги