Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

«Пам’ятаймо – перемагаймо!» - таку назву має виставка, яка діє в Гусятинському районному комунальному краєзнавчому музеї


Дню пам’яті і примирення, що відзначається  8 травня,  в Гусятинському районному комунальному краєзнавчому музеї відкрито фото-документальну виставку на основі фондових колекцій під назвою «Пам’ятаймо – перемагаймо!».

Символом цьогорічної виставки є червоний мак, що символізує примирення і розуміння між всіма країнами, а виставлені матеріали розповідають як про тих хто боронив Батьківщину десятки років тому, так і про  нинішніх  захисників України. Численні фотографії  пам’ятників на честь загиблих односельчан встановлених в селах, селищах та містах району після Другої світової війни,  філателія та листівки на честь Перемоги у Другій світовій війні, писемні матеріали вшанування пам'яті полеглих бійців «Небесної Сотні» та мешканців краю, які героїчно загинули захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України представлені на розсуд і спогади відвідувачів...

Відповідальною за концепцію оформлення стаціонарної виставки є молодший науковий співробітник музею Оксана Мотрук, а за організацію тематичних екскурсій - науковий співробітник музею Оксана Квасніцька.

Ветерани Другої світової війни, учасники АТО, інвалідами війни, з 5 травня по 8 (включно) травня 2015 року матимуть змогу відвідувати музей безкоштовно, на підставі посвідчення.

Директор музею Ольга Гофман
 

Інформаційні послуги