Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Візьміть дитину у родину


   Під таким гаслом працює Гусятинський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді під час проведення інформаційної кампанії «Візьміть дитину у родину».

   Метою даної роботи є підвищення престижу сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, підвищення мотивації громадян Гусятинського району до створення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. Працівникам центру проводиться роз’яснювальна робота із населенням району: рекламна кампанія, бесіди,  де усі бажаючі мають змогу ознайомились з різними формами сімейного виховання, отримати інформаційні матеріали (буклети), в яких в доступній формі подана інформація з роз'ясненням основних кроків по створенню прийомної сім'ї, дитячого будинку сімейного типу або оформлення опікунства чи усиновлення.

    Хто хоч раз побував у дитячому будинку, той на все життя запам'ятає дитячі очі, сповнені болем, сумом і очікуванням. В їхніх очах є надія: може, в цей раз прийшли за мною, може, в мене з'явиться сім'я, може в мене знову буде мамо й тато? І кожній дитині, якого б віку вона не була, завжди необхідно відчуття того, що її люблять та цінують, що про неї турбуються і переживають, що її захищають та допомагають реалізувати свій потенціал.

   Загалом у районі функціонують 2 прийомні сім’ї та 1 дитячий будинок сімейного типу, у яких 11 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування знайшли родинний затишок.

Шановні громадяни!
Якщо Ви бажаєте прийняти на виховання дитину-сироту, дитину позбавлену батьківського піклування, підтримати її, надати сімейне тепло, любов, затишок, підготувати до самостійного життя, звертайтесь до районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: Тернопільська область, Гусятинський район, смт.Гусятин, вул. Суходільська,7 тел.(03557)  2-10-64

 

Роблячи крок на зустріч дитині ми робимо кращим

і добрішим наше життя!

                                                                                                                               

           
 

Інформаційні послуги