Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Благодійна акція «Великдень іде!»


       Український народ багатий традиціями. Пасха – саме велике свято християнства. І наше з вами  завдання відроджувати звичаї та обряди нашого краю, примножувати його традиції,  виховувати у дітей почуття любові до свого народу.  І саме із наближенням святкування  Великодніх свят за підтримки Тернопільського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді     30 березня 2015 року відбулася благодійна акція   «Великдень іде!».

     Даний захід проходив у  Тернопільському національному економічному університеті, де з нашого району взяли участь 20 дітей  молодшого та середнього шкільного віку з сімей, які є клієнтами районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а саме:  діти,  батьки яких беруть участь  в АТО,  діти з числа прибулих зі Східних областей України та діти, які опинилися в складних життєвих обставинах.

      Під час  перегляду музичної вистави «Якось на Великдень»,  діти мали можливість спостерігати за сюжетами  та виступами творчих колективів ТНЕУ.

 

 

Після перегляду вистави, діти взяли участь у майстер-класах, де кожний із них власними руками розмалював  писанки. Великодні писанки не просто фарбуються: вони пишуться, тобто розмальовуються за допомогою особливих технічних прийомів. Від цього і сама назва їх — писанки.

 

 Світлі і радісні дні Христового Воскресіння знову приходять на землю України. Одвічне, як людське прагнення до гармонії, краси і радості.
 

Інформаційні послуги