Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Про ставки акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на території Жабинецької сільської ради


 

УКРАЇНА

МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ

ЖАБИНЕЦЬКА   СІЛЬСЬКА   РАДА

ГУСЯТИНСЬКОГО  РАЙОНУ   ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ШОСТОГО СКЛИКАННЯ

ТРИДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ

 

48271  Тернопільська область, Гусятинський район, с.Жабинці, вул. Центральна,40,  e-mail: zhabyncitr@dialup.ukrtel.net.  тел. 4-98-18

 

РІШЕННЯ  №176

 

від 30 січня 2015 року

с.Жабинці

 

Про ставки акцизного податку

з реалізації субєктами господарювання

роздрібної торгівлі підакцизних товарів

на території Жабинецької сільської ради

 

          На виконання пункту 4, Прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих акті України щодо податкової реформи» керуючись пп.12.1.11, 12.3.5, 215.3.10, 12.3.11,  12.4.4 Податкового кодексу України,  ст.26  ЗУ “ Про місцеве самоврядування в Україні ”, сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

             1. Згідно п.212.1.11 ПКУ та території сільської ради внести в коло платників податків суб’єктів господарювання роздрібної торгівлі які здійснюють реалізацію підакцизних товарів.

             2. Згідно п.212.3.1. ПКУ зобов’язати на території сільської ради особи-суб’єкти господарювання роздрібної торгівлі, які здійснюють реалізацію підакцизних товарів обов’язково провести реалізацію як платники податку контролюючими органами не пізніше граничного строку подання декларації акцизного податку за місяць,  у якому провадиться господарська діяльність.

             3. Затвердити перелік підакцизних товарів, що реалізують у роздрібній мережі та підлягають оподаткуванню – спирт етиловий та інші спиртові дистиляти, алкогольні напої, пиво; тютюнові вироби, тютюн промислові замінники тютюну.

               4.  Базою оподаткування є вартість (із ПДВ) підакцизних товарів,  що реалізовані.

               5.  Відповідно до пп.215.3.10 ПКУ встановити для підакцизних товарів, реалізованих відповідно до пп.213.1.9, п.213.1 ст.213 ПКУ ставки податку у відсотках від вартості ( з податком на додану вартість), у розмірі 5 відсотків.

                6.  Секретарю сільської ради Чепіль В.С. оприлюднити дане рішення на дошці оголошень сільської ради.

                7.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань бюджету та фінансів, соціально-економічного і культурного розвитку сільської ради.

 

 

Жабинецький сільський голова                                  А.С. Лахман                    

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Інформаційні послуги