Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Як жити по закону?


 

   З 8 по 13 грудня 2014 року проводиться Всеукраїнський тиждень права.  Спеціалістом І категорії відділу соціальної роботи Гусятинського РЦСССДМ у ЗОШ І – ІІ ступенів села Самолускіці, проведено бесіду та малюнок на ватмані на тему: «Мої права». Також триває  акція «16 днів проти насильства» в рамках якої  проведено бесіду з учнями 8 класу на тему: «Ми -  проти насильства!».

    Дані заходи проведено з метою ознайомлення учнів школи з питань правової культури, правового захисту, законодавства та набуття певного досвіду застосування цих знань на практиці в сучасному житті та  подолання проблеми насильства в нашому середовищі та формування правової свідомості підростаючого покоління.         

Діти взяли  активну участь у заході та охоче поділилися своїми враження: ми самі, наші вчинки, поведінка вдома і в громадських місцях – основний приклад для нас, для оточуючих і для підростаючого покоління.

      Тож, наше з вами завдання навчити і виховати покоління людей, які будуть творити правову державу, жити і працювати у ній.
 

Інформаційні послуги