Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Всеукраїнський тиждень права в Копичинецькій виправній колонії ВК - 112


   

Тиждень права є чи не першим і чи не наймасштабнішим правовим заходом, який проводиться в Україні.

      Указом Президента України встановлено започаткувати проведення Всеукраїнського тижня права щороку в тиждень, що включає 10 грудня - День прав людини, який відзначається в пам’ятьпроголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

        Враховуючи важливе значення правової совіти у подальшій розбудові України як правової держави, вихованні у громадян поваги до закону і прав людини, в рамках проведення Всеукраїнського тижня права  10. 12. 2014р. провідним  cпеціалістом  Гусятинського РЦСССДМ  Сус Т.М. в Копичинській виправній колонії № 112, із засудженими було організовано та проведено заняття на тему: «Соціально – правовий механізм, забезпечення прав людини . Міжнародний захист прав людини»

      Після проведеної  бесіди провідний  спеціаліст  ГРЦСССДМ    Сус Т.М.  та старший інспектор з питань підготовки до звільнених  Рибойчук І.Б  відповідали на запитання засуджених та давали обґрунтовані відповіді. По завершенню заходу серед засуджених було проведене анонімне анкетування з питань реалізації їх прав в установі. Роботою охоплено  9 осіб.

     Отже, 10 грудня в Україні й в усьому світі відзначається як Міжнародний день прав людини.

    Цей день є нагадуванням про те, що кожен політик, державний діяч, державний службовець, виконуючи функції, які покладені на нього суспільством, повинен працювати у першу чергу в ім’я людини

 
 

Інформаційні послуги