Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Ми проти СНІДу, ми обираємо життя!!!


       1 грудня, у Всесвітній день боротьби зі СНІДом, спеціалістом відділу соціальної роботи Гусятинського РЦСССДМ проведено бесіду та анкетування з учнями ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Постолівка на тему : «Життя і спілкування в умовах ВІЛ/ СНІДу – інфекції  в Україні». Метою заходу було розповісти учням про вірус імунодефіциту людини і синдром набутого імунодефіциту; розвивати почуття відповідальності за своє здоров’я та здоров’я інших людей; виховувати толерантне ставлення до ВІЛ – інфікованих людей.          

        Ще в середині минулого століття ніхто б і не подумав, що колись з’явиться хвороба, здатна знищити імунітет людини. У 1981р. у США було зареєстровано перші випадки дивної хвороби. Вона вражала імунітет людини, яка ставала беззахисною перед будь-якою інфекцією. Назвали цю хворобу синдромом набутого імунодефіциту, скорочено СНІД. У 1983 р. вчені відкрили її збудника – вірус імунодефіциту людини (ВІЛ).

          Діти  осмислили, що ВІЛ/СНІД може загрожувати всім, але якщо людина дбає про своє здоров’я, веде здоровий спосіб життя, живе за законами моралі, має міцну сім’ю, ризик заразитися ВІЛ стає мінімальним. Ми не можемо залишатися осторонь і бути байдужими до ситуації з ВІЛ в Україні, до прав ВІЛ-позитивних людей!

         Здоров’я  людини є одним з найбільших соціальних цінностей життя!!!.

 

 
 

Інформаційні послуги