Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

До уваги багатодітних сімей


Законом України “ Про охорону дитинства” передбачено, що діти з багатодітних сімей мають право користуватися  безоплатним проїздом усіма видами міського пасажирського транспорту (крім таксі), відповідно до посвідчення дитини з багатодітної сім’ї.      

В зв’язку з браком бланків посвідчень дитини з багатодітної сім’ї на сьогоднішній день пільги на  проїзд дітям з багатодітних сімей надаються на підставі:

- довідки про склад сім’ї, затвердженої наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 22.07.2003.№204 (зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 13.09.2003 за № 709/8030);

- копія свідоцтва про народження дитини завіреної печаткою районних, районних у м. Києві державних адміністрації, виконавчих органів міських рад (для дітей віком від 6 до 16 років);

- оригіналу документа, що посвідчує особу з фотокарткою (учнівський квиток – для дітей від 6 до 16 років; студентський квиток або паспорт – для дітей від 16 до 18 років).

За детальною інформацією просимо звертатись до управління праці та соціального захисту населення за номером телефону 2-21-49.
 

Інформаційні послуги