Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

1 грудня – Міжнародний день боротьби зі СНІДом та порозумінням з ВІЛ – позитивними людьми


Проблема ВІЛ-СНІД сьогодні актуальна як ніколи. У світі мільйони людей живуть із цією недугою і... помирають. Наодинці з собою, наодинці зі світом. Шкода, що тема ВІЛ-СНІД недостатньо розкрита, їй не приділяється належна увага. У світі багато байдужих сліпців і глухих, є й німі. Серед численних хвороб, від яких нині страдає людство, синдром набутого імунодефіциту (скорочено СНІД) є однією з найтяжчих. Цю хворобу спричинює особливий збудник — вірус імунодефіциту людини (скорочено ВІЛ). Сьогодні захворювання, в тому числі і серед дітей, зареєстровано практично в усіх країнах світу.

З метою попередження поширенню ВІЛ-інфекції  в дитячому та молодіжному середовищі провідним спеціалістом  Гусятинського РЦСССДМ    Сус Т.М., 01.12.2014р.  проведено лекцію  в ЗОШ  I-III ступенів с. Яблунів на тему: «СНІД у дітей», та огляд фільму про хворих на СНІД. В ході перегляду, діти побачили, як ВІЛ впливає на роботу організму та як вберегти себе від інфікування ВІЛ.

Основною метою проведення лекції – це  формування позитивного світогляду, мотивації до здорового способу життя серед дітей та молоді, привернення уваги до проблем профілактики негативних явищ, утвердження цінностей здорового способу життя.

А, окрім інформаційного повідомлення про ВІЛ/СНІД -  з підлітками було  проведено анонімне  анкетування. Роботою охоплено 45 осіб.

Підводячи підсумок, присутні зробили   висновок, що знання шляхів передачі і захисту від ВІЛ-інфекції допоможуть позбутися безпідставного страху перед цією хворобою.

 

Кожна людина повинна до кінця усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД, і зробити все можливе, щоб уберегти себе і своїх близьких та рідних від цієї страшної інфекції, бо СНІД може увійти практично в кожен дім, кожну сім’ю.

 
 

Інформаційні послуги