Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Візит у с.Вільхівчик


   21.11.2014 року начальник відділу соціальної роботи Кришталович Клим Н.І. здійснила візит у с.Вільхівчик. Під час візиту проведено  соціальне інспектування сім’ї, яка опинилася у складних життєвих обставинах та надано соціальні послуги з питань чинного законодавства (соціальні пільги). З батьками проведено бесіду щодо підвищення виховного потенціалу та надано рекомендації  з питань навчання, виховання та розвитку дітей.

   А також в рамках діяльності спеціалізованої служби Мобільно консультативний пункт соціальної роботи в Загальноосвітній школі І-ІІ ступенів села Вільхівчик проведено бесіду з учнями 5 класу на тему: «Твоє здоров’я – у твоїх руках». Протягом розмови учні обмінювались думками за запитаннями в анкетуванні:

-          Що означає здорова людина? Що таке здоров’я?

І ми всі разом підводячи підсумки  дали відповідь на дані питання, що здоров'я — щастя, благо, яке дароване людині Богом. Без нього життя не може бути повноцінним і щасливим. На жаль, досить часто ми бездумно розтринькуємо цей дарунок, забуваючи, що інколи  втратити здоров'я легко, а повернути неможливо.

   Отже, наше здоров'я залежить від наших звичок, від наших зусиль щодо його зміцнення.

 

 

 

 
 

Інформаційні послуги