Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

«Горде ім’я – українець !»


      Україна, як і інші країни світової цивілізації, є неповторною, своєрідною та єдиною у своїй культурі, традиціях та вихованні підростаючого покоління. Вона має свій історичний шлях пошуку істини з перемогами, поразками і розчаруваннями, надією і вірою в майбуття щасливого і радісного життя тих, хто носить достойне ймення – українець.
       Я – українець, моя Батьківщина – Україна, моя земля – українська, мій рід – український. Як важливо зрозуміти ці прості формули для кожного з нас, і як це тяжко дається у вирі сьогодення.

       Бути  Українцем – дуже цікаво, бо це означає, бути родинно прив’язаним до Великої Європеської Держави, що сягає своїм історичним корінням сивої княжої доби.

      В рамках діяльності спеціалізованої служби Мобільно консультативний пункт 12 листопада 2014 року начальником відділу соціальної роботи  Гусятинського РЦСССДМ Кришталович Клим Наталією Іванівною проведено з учнями 4 класу  Личковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів бесіду під гаслом «Горде ім’я – українець!». Бесіда проходила у формі діалогу, де діти обмінювались думками між собою щодо гордості називатись – українцем, учнем, сином, дочкою своєї держави.

 
 

Інформаційні послуги