Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Про соціальне інспектування йшлосмя на засіданні робочої групи


2 вересня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Надії Галябарди відбулося  засідання районної робочої групи з питань координації дій щодо Порядку взаємодії суб’єктів соціальної роботи з сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах.

   

  В роботі засідання взяли участь  суб’єкти соціальної роботи, а саме: в.о. директора РЦСССДМ   Кришталович Клим Н.І, начальник УПСЗН Головатий О.М., начальник ССД РДА Сирник І.В., завідувач сектору охорони здоров’я РДА Пожарнюк Є.Р., оперуповноважений СКМСД РВ УМВС України в Тернопільській області Завадський В.Б. та сеціалісти Центру.

        

     На засіданні районної  робочої групи працівники  Гусятинського районного центру соціальних служб  для сім’ї, дітей та молоді розповіли про здійснені соціальні інспектування, згідно повідомлень від суб’єктів соціальної роботи  щодо сімей та осіб, які потребують надання соціальних послуг та робочих візитів  у населені пункти району.

Також обговорили питання  щодо подальшого соціального інспектування, супроводу  та надання ряду соціальних послуг сім’я, особам, які опинилися в складних життєвих обставинах та прибули зі східних областей України.
 

Інформаційні послуги