Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Тренінгові навчання проведено в Гусятинському РЦСССДМ


     6 серпня 2014 року з робочим візитом   у Гусятинському  районі побував директор Тернопільського обласного  центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Богдан Рокочий. Богдан Дмитрович зустрівся з першим заступником голови районної державної адміністрації Ігорем Володимировичем Гайдуком. В ході зусрічі  обговорили питання роботи працівників районного центру щодо питань соціального супроводу окремих категорій громадян та ін.

 Також у  районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  спеціалістами Тернопільського обласного  центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та  старшим психологом сектору соціально – виховної та психологічної роботи із засудженими лейтенантом внутрішньої служби управління ДПтС України  проведено тренінгові заняття на тему: «Профілактика рецидивної злочинності з особами, які відбувають покарання не пов'язаних з обмеженням волі». В заході взяли участь 17 осіб молодіжного віку, з них 2 неповнолітніх разом з батьками, які засуджені до покарань не пов’язаних з обмеженням волі.

  В ході проведення тренінгового заняття провідним спеціалістом відділу соціальної роботи та працівниками Гусятинського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції УДПтСУ в Тернопільській області  проведено анкетування з вищевказаними особами профілактичного змісту.
 

Інформаційні послуги