Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Засідання районної робочої групи з питань координації дій щодо Порядку взаємодії суб’єктів


8  липня  2014 року  відбулося  засідання районної робочої групи з питань координації дій щодо Порядку взаємодії суб’єктів соціальної роботи з сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Робоче засідання провів перший заступник голови районної державної адміністрації Ігор Гайдук, який є керівником  робочої групи. Також у його проведенні: Марія Мозоль, директор Гусятинського  РЦСССДМ – заступник голови робочої групи, Наталія Кришталович Клим,  начальник відділу соціальної роботи  Гусятинського РЦСССДМ –  секретар групи та члени робочої  групи: Головатий О.М. – начальник управління праці та соціального захисту населення РДА, Пожарнюк Є.Р. – завідуючий сектором охорони  здоров’я РДА,  Сирник І.В. -  начальник служби у справах дітей РДА, Титан А.І – інспектор Гусятинського районного  підрозділу Гусятинського міжрайонного відділу  кримінально-виконавчої інспекції  УДПтС України в Тернопільській області. На засідання робочої групи були запрошені працівники Гусятинського  РЦСССДМ.

Спеціалісти Центру доповіли членам районної робочої групи про результати здійснення  соціальних інспектувань  сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах. Також було поінформовано  про  прибулі  дві сім’ї  з Луганської, Донецької областей, які тимчасово проживають на території Гусятинського району - в селах Трибухівці,  Постолівка. Цим сім’ям  РЦСССДМ надав ряд соціальних  послуг за карткою отримувача послуг.

    За рішенням робочої групи  в Місцевий  банк даних ввели дані  трьох сімей, у яких виховуються 11 неповнолітніх дітей. Зняли із соціального супроводу 11 сімей та взято на соціальний супровід 1 сім’ю, де виховуються 6 дітей, яка опинилася у складних життєвих обставинах
 

Інформаційні послуги