Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє.


        

 1 червня працівники Гусятинського районного центру соціальних служб для дітей сім’ї та молоді  і волонтерський загін “Надія” відзначили  Міжнародний день захисту дітей.

    На святі були присутні   діти з дитячого будинку сімейного типу смт. Гримайлів, прийомна сім'я Глядик з с. Красне  та діти різного віку   інших категорій. Також на заході були   суб’єкти соціальної роботи, а саме: представники кримінально-виконавчої інспекції, сектору кримінальної міліції у справах дітей РВ УМВСУ.

Волонтери проводили різноманітні ігри,  конкурси малюнка на ватманах. 

Діти з задоволенням читали вірші  та співали пісні. Звичайно,  отримували заохочувальні   подарунки.

  Голова Гусятинської РДА Аніловський Ігор Йосипович привітав дітей з святом. За активну участь у діяльності волонтерського загону “Надія” та з нагоди  Міжнародного дня захисту дітей вручив грамоти учням Гусятинської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Звертаючись до дорослих, районний керівник, зокрема, зазначив,- «Зігріймо теплом свого серця, увагою і ласкою тих юних співгромадян, життя яких не схоже на добру казку, допоможімо їм відчути радість спілкування.

     Впевнені, що об’єднавши зусилля, ми зробимо все, аби захистити наших дітей, уберегти їх від гіркоти розчарувань і зневіри. Адже саме від нас, дорослих, залежить те, як складеться доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління українців.

   У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків»

Директор  Гусятинського РЦСССДМ Мозоль Марія Мирославівна також вручила  грамоти.      «Святий обов’язок родини, школи, органів влади, зокрема ЦСССДМ та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української юні, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав дитинства. Але не всім дітям поталанило мати щасливе і безтурботне дитинство.

     Закликаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть  гордістю України. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край» - сказала Марія Мозоль.

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Інформаційні послуги