Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Про новації в пенсійному законодавстві – освітянам Гусятинщини


 Про новації в пенсійному законодавстві – освітянам Гусятинщини

Проект Закону України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи» обговорено нещодавно під час зустрічі завідувача сектором контролю за призначенням  та виплатою пенсій управління праці та соціального захисту населення Гусятинської райдержадміністрації  Литвин Л.Д. спільно з заступником начальника районного управління Пенсійного фонду Вільховецької Г.Я.  з представниками освіти.

Майбутні зміни викликали неабияке зацікавлення серед цієї професійної категорії, адже реформа матиме безпосереднє відображення на умовах їх пенсійного забезпечення. Зустрітися з фахівцями прийшли понад 30 осіб. На що саме слід очікувати освітянам з впровадженням пенсійної реформи, роз’яснила присутнім заступник начальника районного управління Пенсійного фонду Вільховецька Г.Я.

Учасників зібрання цікавило все – підвищення пенсійного віку, збільшення загального трудового стажу для оформлення пенсії, обмеження розміру максимальної пенсії, можливість виходу на пенсію за вислугою років, тощо.

Як і слід було очікувати, одностайну підтримку в освітян дістало положення щодо виплати працівникам освіти при виході на пенсію одноразової грошової допомоги у розмірі 10 призначених місячних пенсій.

Разом з тим, учасники зустрічі вважають за доцільне залишити без змін пенсійний вік для представниць жіночої частини освітньої ї галузі, які мають право на призначення пенсій на пільгових умовах за нормами статті 13 Закону України «Про пенсійне забезпечення».
 

Інформаційні послуги