Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Лекцію на тему: «Життя без паління» проведено в Раштівецькій школі


21 травня    фахівцем із соціальної роботи Гусятинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Косович М.І.  в Раштівецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів було організовано та проведено лекцію на тему: «Життя без паління».

    31 травня ми відзначаємо Всесвітній день боротьби з палінням. Тютюнопаління  - одна з найпоширеніших шкідливих звичок, що характеризується регулярним споживанням тютюнових виробів і є загрозою для здоров’я людства.

  Метою проведення лекції було донести до учнів такі питання: шкода куріння і його згубний вплив на здоров’я, три стадії куріння, типи курільної поведінки.

   У проведенні заходу взяли участь учні 8, 9 та 11 класів школи в кількості 15 дітей. Учасники брали активну участь в обговоренні питання про шкідливу звичку паління , яка є актуальною як для дорослих так і для підлітків та анкетуванні, яке було підготовлене фахівцем із соціальної роботи.

  Отже, можна зробити висновок, що тільки від вас залежить, чи буде ваше життя і взаємодія з рештою живого яскравими, чи навпаки. Усе у ваших руках
 

Інформаційні послуги