Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

«Сім'я – головна складова успішності кожної людини» - на теку тему прочитано лекцію для учнів ЗОШ с.Вільхівчик


15 травня,  фахівцем із соціальної роботи Остафійчук О. С. Гусятинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено мобільно- консультативний пункт в загальноосвітній школі І-ІІ ступенів с. Вільхівчик  - лекцію на тему: «Сім'я – головна складова  успішності кожної людини», яка  приурочена до відзначення Міжнародного дню сім’ї.

       Учасниками заходу були учні 5-8 класів, які знайомились з родинними традиціями, як основою сімейного виховання. Діти дізнались, що таке сім'я, рід, родина, родовід, родині традиції, про цінність всього того, що пов'язує їх із сім'єю, родиною та батьківською хатою.

Одна із сімейних традицій – зберігати пам'ять про свою родину. Зберігається вона на фотокартках, дитячих малюнках, вишивках, а найголовніше - в серці кожного. Якщо всі члени сім’ї любитимуть і піклуватимуться один про одного, то у родині пануватимуть злагода і добробут. Так – це любов. Любов сповнює наші серця – це любов до тата, любов до мами, до своїх братиків та сестричок. Учні поділились думками, якою вони хочуть у майбутньму бачити свою сім'ю, відображуючи її  у серцях. Ці серця світяться дитячою любов'ю і гарним ставленням до своєї сім'ї. Діти охоче спілкувалися, розповідали кожен про свої великі та маленькі родини, про улюблені сімейні свята та заняття.

      Отже, формування у дитини правильної життєвої позиції можливе тільки там, де дитина визнається найвищою цінністю, а основними засобами виховання є добро, ласка, любов, повага і взаєморозуміння.

 
 

Інформаційні послуги