Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Фотодокументальна виставка до 28-річниці Чорнобильської трагедії відкрилася в Гусятинському районному комунальному краєзнавчому музеї


 

 

 

Виповнюється 28 років з дня аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Про те, що сталося 26 квітня 1986 року забувати не можна. Наслідки Чорнобильської трагедії жахливі: смерті, хвороби, безлюдна пустеля навколо станції, понівечені людські долі... Пам'ять - це данина живих усім, хто загинув, рятуючи інших.

Ця виставка є даниною сотням тисяч людей, які сприяли мінімізації наслідків аварії, і незліченним жертвам катастрофи, яка не повинна була відбутися ніколи.

На виставці представлені матеріали, які зберігається у фондах музею: списки підприємств, організацій і колгоспів, які внесли кошти у фонд допомоги Чорнобильської АЕС.(Травень,1986р.); фотографії автотранспортників району, які брали участь у ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС (1986р.); фотографії зустрічі в Гусятині перших переселенців  з Народичів Житомирської області (1993р.); фотографії загального вигляду новозбудованої вулиці в Гусятині на якій поселилися переселенці  з Народичів Житомирської області (1993р.); газетні статті, книги,вимпела, емблеми – передані до музею людьми невільно причетними до цих трагічних подій.
 

Інформаційні послуги