Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

«Формування здорового способу життя та запобігання дитячого травматизму» - бесіду на таку тему проведено з учнями ЗОШ І-ІІ ст. с.Вільхівчик


Фахівцем із соціальної роботи Остафійчук Ольгою Сергіївною та провідним спеціалістом Гусятинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Шовдрою С.В. - проведено 23.04.2014р. мобільно- консультативний пункт в Загальноосвітній школі І-ІІ ступенів с. Вільхівчик  - бесіду  на тему: «Формування здорового способу життя та запобігання дитячого травматизму», яка  приурочена до відзначення Всесвітнього Дню здоров’я. Метою цієї бесіди було ознайомити учнів і сформувати правильне уявлення про здоров’я, здоровий спосіб життя, виховання дбайливого ставлення до свого здоров’я та здоров’я оточуючих та пропаганди здорового способу життя, націлити дітей на те, щоб  цінували своє здоров'я, відповідально поводились, робити правильний вибір і нести відповідальність за предмет свого вибору.      

       Адже у всі часи у всіх народів світу найбільшою цінністю людини і суспільства було і є фізичне і психічне  здоров'я. Ще в давнину воно розумілося лікарями і філософами як головна умова діяльності людини, його досконалості. Стародавній лікар і філософ Авіцена стверджував: «Головним скарбом життя є здоров’я, і щоб його зберегти, потрібно багато що знати». За роки навчання в школі учні мають здобути глибокі, різнобічні знання про здоров’я людини з різних галузей науки, що є підґрунтям для формування умінь і навичок, які допомагають людині підтримувати власне здоров’я.  
 

Інформаційні послуги