Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Лекція на тему: «Буде здоров’я – решта все додається» в Постолівській ЗОШ


Фахівцем із соціальної роботи Косович М.І. Гусятинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  в Постоловецькій  ЗОШ І-ІІІ ступенів було організовано та проведено лекцію на тему: «Буде здоров’я – решта все додається».

   Здоров’я – найбільший дар природи. Людина отримала від природи надзвичайно досконалий організм, прекрасної форми з універсальною стійкістю до труднощів життя – холоду і спеки, ран і отрут, страхів і нервових потрясінь, голоду та захворювань. З роками здоров’я все слабшає, а хвороб стає все більше. Кожна людина являє собою єдність двох протилежностей - здоров’я і захворювання. Стан здоров’я і стан хвороби можуть багаторазово переходити один в одний, причому в одних випадках цей перехід очевидний, в інших - прихований, і його можна виявити лише шляхом всебічного і глибокого обстеження організму.

    Сьогодні є тисячі людей в Україні, що ведуть здоровий спосіб життя, але їхнє

відношення до власного здоров’я не є узагальненою у суспільстві нормою, скоріше це становить виняток ніж норму. Нормою у нас в країні є турбота про здоров’я тільки тоді, коли здоров’я погіршується і починаються хвороби. Тому для того щоб здоровий спосіб життя став нормою для більшості людей необхідні значні соціальні зміни, тобто зміни в соціальній політиці.
 

Інформаційні послуги