Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

“Здоров’я – не все, але все без здоров’я – ніщо”


07 квітня весь світ відзначає День здоров’я, оскільки це основа для людини, тому необхідно створювати певні умови для збереження здоров’я людей. Цього ж дня фахівцем із соціальної роботи Гусятинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Любою М. М. було проведено мобільний консультативний пунктy на базі Навчально-виховного комплексу “Загальноосвітньої школи І-ІІІступенів№1-гімназія” м. Хоростків, Бесіду на тему: “Здоров’я – найцінніший скарб!” учням 4 класу.

Мета заходу: формування в учнів правильного уявлення про здоров’я, здоровий спосіб життя; виховання дбайливого ставлення до свого здоров’я, здоров’я оточуючих; пропаганда здорового способу життя; профілактика паління, пияцтва, наркоманії.

Загальне здоров’я людини – це здоров’я фізичне, психічне й соціальне. Усі ці “види” здоров’я тісно пов’язані між собою. “У здоровому тілі – здоровий дух”, - говорили в Давній Спарті. Коли людина виявляє, що серйозно занедужала, вона відкриває для себе, що всі цілі, яких прагнула, раптом утратили свою цінність. Зненацька виявляється, що кар’єра, гроші, успіх нічого не варті порівняно зі здоров’ям.

 Учень, який утратив здоров’я, - це людина з комплексом проблем, тому що на шляху його самореалізації виникає нездоланна перешкода – хвороба, боротьба з якою може забрати всі сили.

У філософському розумінні спосіб життя – це синтетична характеристика сукупності типових видів діяльності людини в поєднанні з умовами її існування. Спосіб життя охоплює працю й побут, суспільну діяльність і культуру, духовні цінності й поведінку. Вважається, що стиль життя людини, її біологія (спадковість), екологічні фактори та медична допомога – чотири основних чинники, що визначають рівень здоров’я людини.

Поведінка може бути як сприятливою, так і шкідливою для здоров’я, що залежить від вибору способу життя конкретної людини. Щоб забезпечити позитивний вплив поведінки на здоров’я необхідні зусилля з боку самої людини, сім’ї та суспільства. Однак лише знань для цього недостатньо, потрібна переконаність у необхідності дотримання здорового способу життя.

 

       

 

Підготував фахівець із соціальної роботи: Люба М. М.
 

Інформаційні послуги