Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

З учнями ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 м. Копичинці говорили про туберкульоз


    24 березня Україна відзначила Всесвітній день боротьби з туберкульозом . Це найпоширеніша у світі інфекційна хвороба, яка посідає перше місце за смертністю людей.

   Фахівцем із соціальної роботи Ткач Н. В та провідним спеціалістом відділу соціальної роботи Гусятинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Сус Т. М.. в ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 м. Копичинці було організовано та проведено лекцію на тему: «Туберкульоз та його наслідки для людини».

    Метою проведення лекції було донести до учнів такі питання:  способи зараження туберкульозом, основні факти про туберкульоз, симптоматика хвороби, профілактика туберкульозу, та його лікування.

   У проведенні лекції взяли участь учні 6 класу школи в кількості 16 дітей. Учасники   активно   обговорювали питання туберкульозу і  в бесіді на тему «Профілактика туберкульозу», проведеній провідним спеціалістом відділу соціальної роботи центру.

  Учні засвоювали нову і цікаву для них інформацію, активно брали участь  у бесіді, розповідаючи як тепер будуть остерігатися туберкульозу. Здоровий спосіб життя, дотримання вимог гігієни, загартування організму, повноцінне харчування, а також турбота про зміцнення імунітету стануть запорукою їхнього здоров’я! .
 

Інформаційні послуги